sex

19. 06. 2012 | † 15. 07. 2012 | kód autora: 2m1

nnnn

Většina lidí se o sexu bojí promluvit,stydí se za své touhy a přání, přitom je sex přirozená věc, která k životu prostě patří ;)

Někteří se zase stydí za to, že se s nikým ještě nemilovali.. Proč?? Vždyť se nemají za co stydět.. Naopak‼ Já si myslím, že je to naopak hezké, je vidět, že člověk se nevyspí jen tak s někým.. Čeká na toho/tu pravého/ou a chce svůj první sex prožít s někým, koho miluje. To je podle mě krásné. Né jako v dnešní době, kdy už mladí lidé, například kolem 12-ti let,  se vyspí s první osobou, která na "to" bude mít chuť. To je pro mě nepochopitelné, neříkám, že někdy nějaký ten úlet je něco špatného, ale spát s někým jen tak a neustále a střídat partnery/ky, to mi přijde hnusné. Zastávám ten názor, že sex bez lásky NE‼ Sex bez lásky provádí pornoherci, nebo prostitutky.. Někteří lidé se vyspí kde s kým a pak se diví, že jsou nazýváni levnými holkami, nebo sukničkáři ;)

a

Nechápu ty, kteří se začnou červenat a připitomněle se smát, když někdo narazí na téma SEX?!! Chápu, že se o tom třeba stydí mluvit, ale nechápu důvod ;) .. Je to přirozené :))

Sex je krásná věc, ať už je mezi heterosexuály nebo homosexuály.. :)) ... Nemám ráda, když někdo homosexuály odsuzuje, není to vůči nim fér.. I oni mají právo na lásku a na zasloužený sex ;)

l

 

 

.... :))

Znáš ten pocit, když se tě dotýká osoba, kterou miluješ? Když ti projede mráz po zádech a ty se prostě neovládneš a musíš s ní/m "hupsnout" do postele :P ...

Určitě to znáš, tak proto to prožívej jen s tím, koho máš rád/a.. .:)) ... S cizí osobou to těžko tak intenzivně prožiješ a neužiješ si to tolik, jako se svým miláčkem :)))

jj

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.